skip to Main Content
Acil Veteriner Ilk Yardım

Acil Veteriner ilk Yardım

Post Series: acil veteriner

Hayvanlarda İlk Yardım

Medline veteriner internet sitesi olarak Biz Veteriner Hekim’lerin Hizmetleri (hayvanlara ilk yardım);

acil veterinerBünyesinde Veteriner Hekim’ler ile birlikte İstanbul’daki pet hayvanlarının acil veteriner ihtiyacında müdehale ve tedavileri için 7/24 acil olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Tek bir irtibat numarasıyla Acil Veteriner ihtiyaç duyulduğunda, İstanbul içinde herhangi bir vaka için en yakındaki kliniğimizde veya yerinde müdehale ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Amacımız diğer veteriner kliniklerine veya belediyelere bağlı hekim arkadaşlarımıza rakip olmak değildir site kuruluş amacı finansal bir çıkar gözetmemektedir. İsteyen her kliniği sitemizin veritabanına ekliyoruz ve bizim networkumuza düşen her iletişimi yönlendiriyoruz.

Bu amaçla ekibimizde tecrübeli, deneyimli ve özverili ortak çalışma arkadaşlarımızla yola çıkıyoruz.

Burada elimizden geldiğince acil müdehale kavramının önemini ,  biz insnalarda olduğu gibi  vaktin ne kadar değerli olduğunu vurgulamakta fayda var. Bu yüzden böyle durumlarda mümkün olduğunca kısa sürede bize ulaşmanızı tavsiye ederiz. Sizi mutlaka bir hekime yönledireceğiz.

İstanbul’da artan nüfus ve trafik, bunun getirdiği şehirleşme sonucunda her geçen gün trafik kazalı ve ağır travmalı kedi ve köpek sayısının artışıyla yaşanan kayıplar bizi böyle bir çalışmanın içine çekmiş oldu.

İstanbul’da 36 ilçede yaklaşık olarak 365’e yakın Veteriner Kliniği hizmet vermektedir. Bu kliniklerden mümkün olduğunca hepsiyle ortak paylaşımla bir çalışmanın sonucunda Acil Veteriner Hizmetleri vermeyi planlıyoruz.

Telefon ile acil Hattı : +90 532 422 02 81

e-M@il ile iletişim

Acil Veteriner ilk yardım

 

Back To Top